YG Corporate - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: Header
pl: Nagłówek

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Banner image
pl: Obrazek bannera

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Theme Color
pl: Kolor szablonu

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka

en: Primary menu
pl: Menu główne
