YG Corporate - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Subject
fa: موضوع

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
