YG Corporate - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Banner image
uk: Зображення банера

en: Twitter
uk: Твітер

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Theme Color
uk: Колір теми

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Primary menu
uk: Первинне меню
