YG Dentalcare - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Banner
eo: Rubando

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Address 1
eo: Adreso 1
