YG Dentalcare - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Banner
et: Bänner

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü
