YG Dentalcare - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Logo
is: Búmerki

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur
