YG Dentalcare - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Banner
fr: Bannière

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Address 2
fr: Adresse 2

en: Address 1
fr: Adresse 1
