YG Dentalcare - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Banner
he: באנר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי
