YG Dentalcare - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Logo
hu: Logó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü
