YG Dentalcare - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1
