YG Dentalcare - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Banner
oc: Bandièra

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
