YG Dentalcare - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address 1
sv: Adress 1
