YG Dentalcare - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி
