YG Dentalcare - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina
