YG Dentalcare - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Address 2
id: Alamat 2

en: Address 1
id: Alamat 1
