YG Dentalcare - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Footer Menu
nl: Voetmenu
