YG Dentalcare - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Address 2
pt: Endereço 2

en: Address 1
pt: Endereço 1
