YG Dentalcare - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Banner
ru: Баннер

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж
