YG Event Organizer (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Phone
tr: Telefon

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
tr: Esnek, renkleri değiştirilebilen, pek çok bölgesi bulunan ve duyarlı, mobil öncelikli düzeni olan bir tema.
