YG Event Organizer (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Phone
gl: Teléfono

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual
