YG Event Organizer (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Email
hu: E-mail

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Phone
hu: Telefon

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: facebook
hu: Facebook

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hu: Rugalmas, átszínezhető smink sok régióval és mobil eszközök kis képernyőihez is jól alkalmazkodó elrendezéssel.
