YG Event Organizer (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: facebook
nl: Facebook

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.
