YG Event Organizer (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Phone
vi: Điện thoại
