YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Blue
gu: વાદળી
