YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Default
it: Predefinito

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Purple
it: Viola

en: Tabs
it: Schede

en: Pink
it: Rosa

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Yellow
it: Giallo

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Light Blue
it: Blu chiaro

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali

en: User account menu
it: Menu profilo utente
