YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Red
ro: Roșu

en: Tabs
ro: Taburi

en: Blue
ro: Albastru

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
