YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Red
th: แดง

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Yellow
th: เหลือง
