YG Fitness Center (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
