YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Address
ar: العنوان

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Blue
ar: أزرق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
