YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Page title
cs: Název stránky

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Red
cs: Červená

en: Tabs
cs: Záložky

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
