YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Light Blue
fi: Vaaleansininen

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
