YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Heim

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Blue
is: Blátt

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
