YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page title
is: Titill síðu

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Tabs
is: Flipar

en: Blue
is: Blár

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
