YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Blue
ka: ლური
