YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ
