YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Red
tr: Kırmızı

en: Purple
tr: Mor

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Pink
tr: Pembe

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Yellow
tr: Sarı

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Brown
tr: Kahverengi

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
