YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Red
lv: Sarkans

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
