YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Address
oc: Adreça

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Tabs
oc: Onglets

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Yellow
oc: Jaune

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
