YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Red
sk: Červená

en: Tabs
sk: Záložky

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Yellow
sk: Žltá

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: User account menu
sk: Používateľské menu
