YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Address
te: చిరునామా

en: Blue
te: నీలం

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
