YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Turquoise
ug: ياقۇت

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Brown
ug: قوڭۇر
