YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Default
fr: Par défaut

en: Page title
fr: Titre de page

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Red
fr: Rouge

en: Purple
fr: Violet

en: Tabs
fr: Onglets

en: Pink
fr: Rose

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Yellow
fr: Jaune

en: Powered by Drupal
fr: Propulsé par Drupal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Brown
fr: Marron

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Light Blue
fr: Bleu lumineux

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur
