YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Red
pl: Czerwony

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Yellow
pl: Żółty

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Light Blue
pl: Jasnoniebieski

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
