YG Flew (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
