YG Flew (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
