YG Flew (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Company Name
ru: Название компании

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
