YG Hotel - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: mail
af: e-pos

en: Header
af: Hoof

en: contact
af: kontak
