YG Hotel - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: mail
az: poçt

en: Header
az: Başlıq

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: contact
az: əlaqə

en: Pagination
az: Səhifələmə
