YG Hotel - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: mail
bg: поща

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: contact
bg: контакт
