YG Hotel - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: contact
bo: འབྲེལ་བ་བྱེད

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
